کسب رتبه دوم بین مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری راهبردی
Posted on تیر 13, 1398 09:31
پنجمین دوره ارزیابی عملکرد و رتبه بندی مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، با کسب عناوین اول تا سوم به ترتیب توسط «مرکز پژوهش متالورژی رازی»، «بنیاد علوم کاربردی رازی» و «شرکت خدماتی آموزشی و تحقیقاتی مرجعان خاتم»، به پایان رسید.

کسب رتبه دوم بین مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری راهبردی

در پنجمین دوره ارزیابی عملکرد و رتبه بندی مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، بنیاد علوم کاربردی رازی موفق به کسب رتبه دوم از 330 مرکز عضو شد.

در این رقابت سازنده، توسعه کمی و بهبود کیفیت خدمات آزمایشگاهی، ارتقای مشتری مداری و همچنین ترویج فرهنگ به اشتراک گذاری و فعالیت شبکه‌ای، در بین مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، رواج داده می‌شود و آزمایشگاه‌ها بر اساس دستورالعمل ارزیابی، برای کسب امتیاز در هر کدام از شاخص‌های ذکر شده، رقابت می‌کنند.

در این دوره از ارزیابی عملکرد، «مرکز پژوهش متالورژی رازی»، «بنیاد علوم کاربردی رازی» و «شرکت خدماتی آموزشی و تحقیقاتی مرجعان خاتم»،«پژوهشگاه صنعت نفت»، «مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی»، «آزمایشگاه مهندسین مشاور آزمونه فولاد»، «آزمایشگاه بیم گستر تابان»، «دانشگاه صنعتی شریف»، «پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی» و «مجتمع آزمایشگاهی کیفیت آزمای جنوب»، به ترتیب رتبه‌های اول تا دهم را به خود اختصاص داده‌اند.

پنجمین دوره ارزیابی و رتبه‌بندی اعضای شبکه آزمایشگاهی، خدمات و فعالیت این مراکز را در سال 1397 مورد بررسی قرار داده که از بین 330 مجموعه آزمایشگاهی از دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی دولتی و شرکت‌های خصوصی سراسر کشور، 290 آزمایشگاه در این ارزیابی حضور داشتند.

کسب اطلاعات بیشتر: